DEKLARACJA PRYWATNOŚCI

WPROWADZENIE

Fundacja Głosuj na Kobietę przetwarza dane osobowe osób kontaktujących się z nami, odwiedzających nasz serwis, darczyñców, potencjalnych darczyńców i potencjalnych klientów. Robimy to, aby w możliwie najlepszy sposób pomagać wszystkim osobom odwiedzającym nas oraz w możliwie najlepszy sposób osiągać cele statutowe. W niniejszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych wyjaśniamy, dlaczego i jak przetwarzamy Twoje osobowe dane.

Nie mamy szczególnych zasad wobec osób korzystających z naszych bezpłatnych usług, ale chciałybyśmy odpowiedzieć na Twoje ewentualne wątpliwości. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem: info@glosujnakobiete.org lub telefonicznie: +31-618947673.

KIM JESTEŚMY?

Fundacja Głosuj na Kobietę jest organizacją pozarządową, z siedzibą w Warszawie i jest odpowiedzialna za przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z niniejszym oświadczeniem o ochronie prywatności. Nasz adres: Al. Jana Pawła 47A/37B, 01-001 Warszawa.

JAKIE DANE OSOBOWE PRZETWARZA FUNDACJA GŁOSUJ NA KOBIETĘ?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ korzystasz z naszych (bezpłatnych) usług (warsztatów i szkoleń) oraz naszych produktów (webinariów) a także/lub dlatego, że przekazujesz nam te informacje. Przykładem tego ostatniego jest na przykład rejestracja na webinaria (bezpłatne).

Poniżej znajduje się przegląd danych osobowych, które możemy przetwarzać w zależności od usługi lub produktu z których korzystasz lub nabywasz:

 • Imie i nazwisko
 • Adres
 • Numer telefonu
 • Adres e-mail
 • Nazwa organizacji/firmy
 • Dane adresowe organizacji/firmy
 • Adres IP
 • Dane lokalizacji
 • Typ przeglądarki
 • Numer NIP
 • Zdjęcia
 • Historie kontaktów

Ewentualnie inne dane osobowe, które aktywnie podajesz, na przykład rejestrując się na naszej stronie internetowej, w korespondencji i telefonicznie.

SZCZEGÓLNIE WRAŻLIWE DANE OSOBOWE

Nasza strona internetowa, (bezpłatne) usługi i produkty nie mają na celu gromadzenia danych o odwiedzających witrynę, którzy mają mniej niż 16 lat, chyba że mają pozwolenie rodziców lub opiekuna. Nie możemy jednak sprawdzić, czy odwiedzająca osoba ma więcej niż 16 lat. Zachęcamy rodziców do angażowania się w działania online swoich dzieci. Ma to na celu zapobieganie gromadzenia danych o dzieciach bez zgody rodziców. Jeśli podejrzewasz, że zebraliśmy dane małoletniej osoby bez pozwolenia, możesz skontaktować się z nami pod adresem: info@glosujnakobiete.org. W takich przypadkach usuniemy informacje.

Przetwarzamy również zdjęcia. Są to zdjęcia, które robimy sami, np. grupa kursantek i kursantów, którzy uczestniczą w warsztatach. Używamy tych zdjęć, aby nadać naszym treściom wiarygodniejszą i lepszą atmosferę. Ponadto możemy wykorzystywać te zdjęcia w naszych promocjach. A także reklamach – o ile wyrazisz na to zgodę.

Fundacja Głosuj na Kobiete przetwarza dane osobowe w następujących celach:

 • Wymogi prawne:

Niewielka część naszego przetwarzania danych osobowych jest wymagana przez prawo. Dotyczy to głównie danych osobowych, które są niezbędne do wypełniania naszego obowiązku podatkowego.

 • Usługi i administracja członkowstwem

Przechowujemy różne dane osobowe osób kontaktujących się w celu jak najlepszego zrealizowania naszych (bezpłatnych) usług i produktów. Na przykład śledzimy dane osobowe, aby:

 • Dostarczać nasze (bezpłatne) usługi (warsztaty na żywo) i produkty (webinaria), z których zechcesz skorzystać.
 • W celu obsługi rejestracji i/lub donacji/płatności za nabycie produktu lub usługi.
 • Aby móc zadzwonić lub wysłać email, jeśli to konieczne, aby zrealizować usługę, z której chcesz skorzystać.
 • Aby poinformowac Cię o zmianach w naszych usługach i produktach. Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji, korzystając z wiadomości e-mail.

Chcesz się z nami skontaktować? Można do nas dotrzeć różnymi drogami: telefonicznie, pocztą, e-mailem, poprzez Facebook. Aby było to możliwe, przetwarzamy dane osobowe.

 • Biuletyny (newsletters) i mailingi

Możesz zarejestrowac się u nas, abty otrzymywać różne biuletyny i powiadomienia. Czasami te biuletyny sa spersonalizowane na podstawie określonych działań, które wykonałaś/-eś wcześniej. Na przykład w czasie niektórych kampanii dotyczących naszych produktów i (bezpłatnych) usług lub wiadomości e-mail przypominających o seminarium online lub innym wydarzeniu. Zawsze możesz dostosować swoje preferencje dotyczące otrzymywania biuletynu i e-maili. Jeśli nie chcesz ich otrzymywać, możesz zrezygnować z subskrypcji, o czym informacja znajduje się na dole każdego emaila.

Gwarancja prywatności

Dane kontaktowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

JAK DŁUGO FUNDACJA GŁOSUJ NA KOBIETĘ PRZECHOWUJE DANE.

Dane osobowe nie mogą być przechowywane dłużej niż to konieczne. Okres przechowywania danych zależy od celu, dla którego otrzymałyśmy lub zebrałyśmy dane oraz od wszelkich prawnych zobowiązań do ich przechowywania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na ten temat, możesz skontaktowac się z info@glosujnakobiete.org.

JAK FUNDACJA GŁOSUJ NA KOBIETĘ ZABEZPIECZA TWOJE DANE

Poważnie traktujemy ochronę Twoich danych osobowych i podejmujemy odpowiedznie działania, aby zapobiec niewłaściwemu użyciu, utracie, nieuprawnionemu dostępowi, niechcianemu ujawnieniu i nieautoryzowanej modyfikacji. Jeśli uważasz, że Twoje dane nie są odpowiednio zabezpieczone lub istnieją oznaki nadużycia, skontaktuj się z nami pod adresem info@glosujnakobiete.org.